İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ DOÇ. DR. CAHİT POLAT'TAN KARAKOÇANDAKİ SAĞLIK TESİSLERİNE ZİYARET


Eklenme Tarihi : 09.01.2018

         İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. Cahit POLAT ve  beraberinde bulunan Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı  Uzm. Dr. Yavuz ORUÇ ile  Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ramazan GÜRGÖZE tarafından müdürlüğümüze bağlı Karakoçan’daki sağlık tesislerine yönelik bir ziyaret düzenlendi.

 

         08.01.2018 Pazartesi günü gerçekleştirilen gezinin ilk etabında Karakoçan İlçe Kaymakamı Mehmet KOCABEY’i  makamında ziyaret eden  İl Sağlık Müdürümüz Doç. Dr. POLAT  ve beraberindeki heyet, kaymakam KOCABEY  ile  ilçenin sağlık sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

 

        Daha sonra Karakoçan Devlet Hastanesi’ne  geçen Doç. Dr. Cahit POLAT  ve  hizmet başkanlarımız, Hastane Başhekimi Uzm.Dr. Akan YENİÇERİOĞLU  ve Hastane Müdürü  Ahmet DAYAN eşliğinde  hastane tedavi görmekte olan  hastaları ve çalışan birimleri ile  aynı kampus alanında bulunan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu gezerek çalışmaları hakkında çeşitli  bilgiler aldı.

 

       Karakoçan’a yönelik gezisini tamamlayan Sağlik Müdürümüz Doç. Dr. POLAT ve hizmet başkanlarımız dönüş yolu güzergahında bulunan Yarımca 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu ziyaret edip, çalışanlarla bir süre sohbet ettikten sonra Elazığ’a döndüler .


Haber Detay Resimleri
© 2014 Akgün Yazılım / Tüm hakları saklıdır.